Google Magi AI algoritmas SEO

Google Magi atnaujinimas ir jo reikšmė SEO optimizacijai

Skaitmeninių technologijų sričiai vis labiau plečiantis, keičiasi ir įrankiai, kuriuos naudojame jai tyrinėti. Pranešama, kad „Google“ ryžtasi naujam projektui, reaguodama į AI varomų paieškos sistemų pažangą: iniciatyvą „Magi“. Ši plėtra yra drąsus „Google“ šuolis, siekiantis pranokti įprastą paieškos variklio sistemą, suteikdamas labiau pritaikytą ir interaktyvesnę vartotojo patirtį. Tokia iniciatyva yra „Google“ atsakomoji priemonė „Bing“ su „ChatGPT“ – didžiuliu žaidėju AI patobulintos paieškos srityje. Kuo gi šis projektas išsiskiria? Kaip jis planuoja pakeisti mūsų požiūrį į internetą ir paiešką? Šiame straipsnyje išsamiai išnagrinėsime šias itin aktualias temas ir suteiksime jums galimybę bent akies krašteliu pasinerti į žavią Google Magi projekto aplinką.

Google AI Magi Bard Algoritmas

Google atsakas į Bing ir ChatGPT: Magi pradžia

Dirbtinis intelektas tikrai pakeitė tai, kaip mes naudojame internetinę paiešką. Vos tik „Bing“ integravo pokalbių robotą, kuris naudoja integruotą “GPT-4”, Microsoft išsikėlė sau itin aukštą standartą ateities paieškos sistemoms. Tai akivaizdžiai sukrėtė „Google“ ir jo technologijų lyderį. Tačiau kaip atsaką į šią inovaciją, pasak pranešimų, „Google“ ruošia naują projektą – „Magi“su AI varoma paieškos sistema, kuri žada iš esmės pakeisti visą paiešką.

„New York Times“ savo pranešime „Magi“ atnaujinimą pristato kaip visiškai naują, inovatyvų projektą. Šis „Google“ žingsnis atspindi užsispyrimą palaikyti greitą tempą ir keliauti koja kojon su technologiniu progresu bei patvirtina tvirtą norą neatsilikti sparčiai besirutuliojančiose AI varžybose. AI pokalbių robotai tapo svarbia patirtimi internetinių vartotojų gyvenimuose. Tiesa, „Google“ turi savo AI įrankį, pavadinimu „Bard“, kurį pristatė daug seniau, tačiau „Magi“ bus kur kas pažangesnis ir galimai tiesiogiai konkuruos su “„Bing“ su „ChatGPT“”.

Naujienų portalų pranešimai teigia, kad algoritmas buvo programuotas taip, kad nekukliai patobulintų tradicinį paieškos būdą, pateikiant labiau pritaikytą, interaktyvų būdą ieškoti. Skirtingai nuo prieš tai buvusių paieškos sistemų, šio projekto tikslas yra sukurti pokalbio tipo interakciją, į vartotoją orientuotą aplinką, kuri kinta kartu su vartotojo poreikiais. Intriguojanti funkcija, kuri galimai bus įdiegta – tai produktų rekomendacijos pagal paieškos užklausas, iškeliant personalizuotą paiešką į visai kitą lygį.

Kitas įdomus „Magi“ išskirtinumas – tai jo potencialas taisyti ir rašyti kodus – savybė, kurios neturi „Bard“. Jeigu tai bus pasiekta, tai reikštų reikšmingą pažangą AI paieškos sistemoms, praplečiant jų naudojimo spektrą. Tikėtina, paieška bus naudojama ne tik kaip informacijos šaltinis, bet ir sudėtingesnių problemų sprendimo būdas.

Vis dėlto svarbu prisiminti, kad „Magi“ yra tik pradinėje plėtros stadijoje. Dauguma jo galimybių dar turi būti patvirtintos. Tačiau vien tai, kad „Magi“ yra kuriamas rodo, kad „Google“ tvirtai įsipareigojo išlikti aktualus ypač sparčiai besikeičiančiame AI valdomame interneto pasaulyje ir žada įdomią ateitį internetinės paieškos galimybėms.

Google AI Magi algoritmas

Pagrindinės Google Magi funkcijos

Personalizavimas. Įsivaizduokite, kad jūsų paieškos sistema su laiku mokosi atitikti jūsų poreikius ir prisitaiko, kad galėtų jus geriau aptarnauti! Tai būtent tai, ko tikimasi iš asmeninės pritaikymo funkcijos, kurią „Magi“ yra sukurtas vykdyti. Jis netgi gali sudaryti jums sąrašą su produktais, kuriuos galbūt norėtumėte įsigyti, arba suteikti papildomos informacijos jūsų tyrimams. Trumpai tariant – tampa jūsų asmeniniu asistentu internete.

Pokalbių palaikymas. Magi“ siekia padaryti paiešką panašią į pokalbį, o ne tik užklausą. Tai yra unikali funkcija, tiesioginis atsakas „Bing“ su „ChatGPT“. Taigi, vietoj to, kad tiesiog rašytumėte ir spustelėtumėte, galite palaikyti pokalbį su savo paieškos varikliu.

Reklama. Skirtingai nuo dabartinių reklamos nematančių AI pokalbių robotų, pvz. „Bing“ su „ChatGPT“, „Magi“ planuoja gudriai įtraukti reklamas. Įsivaizduokite, kad jūsų paieškos rezultatai gali būti papildyti susijusiomis reklamomis, padarant jūsų apsipirkimo patirtį sklandesnę, tuo pačiu leidžiant „Google“ gauti pajamas iš reklamos.

Programavimas. Kodų rašymas nebėra tik programuotojų sritis! „Magi“, demonstruodamas savo universalumą  gali netgi išmokti pašalinti klaidas ir parašyti kodą nuo nulio. Tai yra savybė, kuria išsiskiria „ChatGPT“, tačiau jos neturi „Google“ sukurtas „Bard“.

Vaizdų generavimas. Be to, kaip skelbiama, kartu su įspūdingu atnaujinimu vystomas ir kitas AI įrankis, pavadinimu GIFI. Šis įrankis galėtų potencialiai pagyvinti „Google“ vaizdo rezultatus, generuodamas pačias nuotraukas – tai tikras tobulo vaizdo technologinis progresas!

„Google“ planuoja grandiozinį „Magi“ funkcijų atskleidimą etapais, pradedant nuo vieno milijono laimingų naudotojų ir plečiantis, siekia pritraukti 30 milijonų auditorijos dėmesį.

Google AI Magi

O kaip keisis SEO po Magi atnaujinimo?

Mes jau įpratome prie to, kad Google pasaulis nuolat kinta. Čia dažnai išleidžiami nauji algoritmai, prie kurių mums visada tenka prisitaikyti. Tačiau šis kartas bus kiek kitoks ir čia jau teks traukti savo burtų lazdeles, kadangi triušių iš burtininko kepurės teks ištraukt ne vieną. 

Darbas su AI. „Magi“ perėjus prie AI pagrįstų atsakymų, o ne informacijos rinkimo iš svetainių, kaip darė iki šiol, SEO specialistai turės atnaujinti savo strategijas ir užtikrinti, kad jų turinys išliktų aktualus ir indeksuojamas. Tai gali apimti turinio pritaikymą dirbtinio intelekto atsakymams ir gali tekti netgi dirbti kartu su AI, kad būtų pateikta pati naujausia ir tiksliausia informacija.

Vartotojams pritaikytas turinys. Kadangi paieškos patirtis tampa vis labiau individualizuota, SEO profesionalai turės pritaikyti savo turinį, kad atitiktų unikalius vartotojų pageidavimus ir reikalavimus. Norint sukurti turinį, kuris patiktų įvairioms auditorijos grupėms, gali prireikti išsamesnės naudotojų analizės ir segmentavimo, o gal net pradėti skaityti mintis.

Paieška balsu. Kadangi “Magi” principas – pokalbio formatas, teks padirbėti ir su balsine paieška. Įsivaizduokite tai kaip draugišką pokalbį su asistentu – jūsų turinys turi tiesiogiai atsakyti į klausimus ir dar taip, kad AI lengvai jį suprastų.

Pasiruošimas konkurencijai. Google nevaikiškai užsibrėžė vykdyti pardavimus tiesiogiai savo platformoje. Ką tai reiškia verslams? Kaistančią konkurenciją! Mes tartum pavirstume į turgavietę, kur kiekvienas prekystalis varžosi dėl potencialaus pirkėjo dėmesio. SEO specialistai turės išsiskirti iš minios, pasiūlant geriausią vartotojo patirtį, unikalų turinį ar viliojančius, vertingus pasiūlymus, na arba pasinaudojant kitais rinkodaros kanalais.

Apibendrinant galima pasakyti, kad Google Magi atnaujinimas yra daugiau nei paprastas algoritmo pakeitimas; tai reikšmingas pokytis SEO pasaulyje. Šis pokytis skelbia apie naują erą, kurioje turinio aktualumas, naudotojų patirtis ir kokybė yra svarbiausi. Tam reikia iš naujo įvertinti tradicinę SEO taktiką ir daugiau dėmesio skirti vartotojo poreikių bei lūkesčių supratimui ir patenkinimui.

Google SEO optimizacija Magi Algoritmas

Prisitaikydami prie šio pokyčio, prisiminkime, kad pagrindinis „Google“ paieškos algoritmo principas išlieka toks pats – pateikti vartotojui pačius aktualiausius ir kokybiškiausius rezultatus. Suderinę savo strategijas su šiuo principu, galime gilintis į sudėtingas Magi atnaujinimo problemas ir užtikrinti, kad mūsų SEO strategijos būtų tinkamos ateičiai. Galų gale, tie, kurie sutelkia dėmesį į tikros vertės kūrimą savo vartotojams, yra tie, kurie klestės šioje naujoje SEO aplinkoje.

SEO pasaulyje pokyčiai yra vienintelis pastovus dalykas. Mūsų, kaip SEO specialistų, vaidmuo yra priimti šiuos pokyčius ir toliau tobulėti, visada išliekant ištikimiems savo pagrindiniam tikslui – užmegzti ryšį, įtraukti ir teikti vertę savo auditorijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top