TINKLAPIŲ KŪRIMAS UŽ GERĄ KAINĄ! | SEO GURU

Tinklapis yra tai, ką pirmiausia galite padaryti dėl savo verslo!

Ar pastebėjote, kad gyvenime tapo neįmanoma išsiversti be interneto? Mūsų tyrimai rodo tokius skaičius: apklausus virš 1000 interneto vartotojų, 96% iš jų atsakė, kad tenka naudotis google bent kelis kartus per dieną. Pagrindinė vieta, kur apie jus gali išgirsti, sužinoti, kur jus pirmiausia gali surasti – tai INTERNETAS. Tai pagrindinė priežastis, kodėl svarbiausia yra susikurti tinkamą tinklapį. Tinklapis turi būti ne tik gražus jums, bet ir apgalvotas iš vartotojo pusės, juk svarbiausia yra vartotojas? Jam turi būti patogu naršyti ir surasti reikiamą informaciją. Tinklapis turi būti naujoviškas, funkcionalus ir žinoma estetiškas.

Pradėkite nuo dizaino!

Dizainas yra bene svarbiausias konversijų aspektas! Todėl čia būtinas ypatingas dėmesys, kad tinklapis veiktų tinkamai. Čia reikia sutelkti visą savo dėmesį, išsianalizuoti rinką, išsianalizuoti potencialių klientų grupes ir tik tuomet pradėti daryti tinklapio dizainą.

Kokią valdymo sistemą pasirinkti?

Tai priklauso nuo daugelio kriterijų. Visų pirma, atsakykite į klausimą, kokios rūšies bus jūsų tinklapis? Ar tai elektroninė parduotuvė, ar tai informacinis tinklapis? O gal tai didelis naujienų portalas? Šitoje vietoje jus pakonsultuosim ir pasiūlysim geriausią sprendimo būdą!

Tinklapio kūrimas vykdomas, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento poreikius, remiantis profesionalia patirtimi, išdirbtais procesais. Tai be galo svarbus darbas, kuriuo sukuriamas pilnavertis Jūsų įmonės prisistatymas potencialiems vartotojams internete bei išsamus informacijos apie teikiamas paslaugas šaltinis. Nuo pastangų ir įdirbio, tinklapių kūrimo metu, priklauso Jūsų pelno dydis, nes tik nepriekaištinga tinklapio išvaizda, funkcionalumas bei patogumas naudojantis svetaine gali sudominti klientą. Savo tinklapyje Jūs atskleidžiate prekinio ženklo identitetą, teikiamų paslaugų ar parduodamų produktų išskirtinumus. Todėl norint, jog verslas būtų plėtojamas sėkmingai, privalote turėti tokią svetainę, kuri tenkintų būsimų klientų poreikius, atsakytų į jiems rūpimus klausimus bei tinkamai reprezentuotų Jūsų veiklą. Potencialūs klientai gyvena skaitmeniniame išminties amžiuje, todėl internetas dažnai tampa pirmuoju patarėju priimant sprendimą „pirkti ar ne pirkti?“. Ar Jūsų internetinis puslapis pasiruošęs pritraukti vartotojų dėmesį? Greitis, funkcionalumas, praktiškumas – tai optimizuotos internetinės svetainės ypatybės, turinčios įtakos sėkmingo verslo plėtojimui. Kartu su SEO guru Jūsų internetinis puslapis taps patrauklesniu būsimiems klientams. Profesionalus tinklapių kūrimas padės Jums augti, klestėti ir būti matomiems internete. Siekiame, jog Jūsų įmonės veiklą reprezentuojanti svetainė būtų pasiekiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nepriklausomai nuo to, kokie įrenginiai naudojami. Užtikriname, jog ji veiks visose platformose – stacionariuose, nešiojamuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose – visur, kur tinklapį norės pamatyti potencialūs klientai.

tinklapiu kurimas seoguru

Svetainės dizainas

 

Šiandien verslas vis dažniau sutinkamas skaitmeninėje erdvėje. Reprezentacinis Jūsų įmonės veidas internete visų pirma turėtų atlikti emocinio pardavimo funkciją – patraukti vartotojo dėmesį, kurti pasitikėjimą įmone, atskleisti konkurencinius jos pranašumus. Išskirtiniu, savitu stiliumi pasižyminčių tinklapių kūrimas – tai ką galime Jums pasiūlyti. Reprezentacinę funkciją atliekančios svetainės gali žymiai prisidėti prie pardavimų didinimo, nes būti originaliems, reiškia turėti didelį konkurencinį pranašumą internete. Pagrindinis konkurencingumo kriterijus – vizualus pateikimas. Visi SEO guru įgyvendinami projektai yra kuriami formuojant individualų Jūsų verslo stilių, kuris atitinka išsikeltus tikslus, misiją, viziją ar kitus poreikius. Kuriant unikalų reprezentacinės svetainės dizainą, yra daug svarbių veiksnių, į kuriuos svarbu atsižvelgti. Pradedant lengvai randamu turiniu, baigiant – originaliais, akį traukiančiais vizualiniais sprendimais. Visuomet yra gerai žinoti tikslinę savo klientų auditoriją, tuomet tinklapio dizainas kuriamas kryptingai: galime prognozuoti vartotojo žingsnius, elgseną svetainėje bei tinkamiausiais būdais paskatinti jį užsisakyti būtent Jūsų paslaugą ar prekę.

Turinio valdymas

Informacija pateikiama tinklapyje turėtų būti ne tik aktuali būsimiems klientams, bet taip pat lengvai randama. Paprastas naudojimas ir funkcionalumas yra pagrindiniai geros svetainės rodikliai, todėl kurdami tinklapį, visuomet skiriame daug dėmesio individualiai Jums pritaikytai turinio valdymo sistemai. Į kliento rankas perduodame maksimaliai optimizuotą bei supaprastintą turinio valdymo sistemos administravimo platformą. Siūlome tinklapių kūrimo sprendimus, kurie užtikrina efektyvesnį kiekvieno verslo administravimą internete. Paprastas administravimas ir informacijos saugumas – garantuotas. Mokymai, kaip toliau naudotis naujuoju tinklapiu trunka iki 15 minučių.

SEO

Paskubėkite ir aplenkite savo konkurentus Google paieškos sistemoje! SEO guru komanda padės tai padaryti. Kurdami tinklapius įmonėms naudojame įvairius skaitmeninius rinkodaros metodus, optimizuojame išorinį ir vidinį SEO. Nereikėtų pamiršti ir Google AdWords, Facebook, Youtube reklamos teikiamos naudos, su kuria taip pat padėsime susipažinti. SEO guru – tai profesionalus tinklapių kūrimas bei suprogramavimas pagal individualius poreikius, originalūs dizaino sprendimai bei patogus naudojimas kiekvienam besilankančiajam tinklapyje. Profesionaliai sukurta svetainė suteiks Jums maksimalią investicijų grąžą bei didelį konkurencinį pranašumą.

Užpildyk formą ir gauk geriausią pasiūlymą savo verslui

Seo Guru
Not found