SĖKMĖS ISTORIJOS - SEO GURU

MŪSŲ KLIENTŲ SĖKMĖS ISTORIJOS

Klientas, kreipdamasis į mus, jau puikiai žinojo kas yra seo ir kaip tai veikia, todėl jis konkrečiai žinojo, ko jam reikia. Po trumpos diskusijos buvo nuspręsta ir pasiūlyta seo strategija. Po pusės metų turėjome tokius rezultatus:

Lankomumas per Google padidėjo: 20%
Atmetimo rodiklis sumažėjo: 10%

Didžiuojamės pasiekę tokius rezultatus, neskaitant to, kad teko dirbti su viena konkurencingiausių sferų visame pasaulyje.

Naujai startavusi elektroninė batų parduotuvė kreipėsi į mus, kad padėtume įsivažiuoti. Svetainei savasstilius.lt buvo atliktas vidinis ir išorinis seo. Taip pat buvo daroma facebook reklama. Vos per keletą mėnesių buvo padidinta:

Srautas iš Google: 190%
Srautas iš Facebook: 400%

Visiškai naujas projektas, kuris parduoda unikalias lentų dažymo stakles.
Buvo pasiūlyta Facebook reklama, bei pilna seo optimizacija. Klientas konkrečiai nurodė raktažodžius, pagal kuriuos nori reitinguotis pirmame Google puslapyje.

Raktažodžiai:
lentu dazymo irenginys;
lentu dazymo stakles;
lentu dazymo masina;

Srauto prieaugis iš Google: 55%
Srauto prieaugis iš Facebook: 

Neseniai startavusi elektroninė parduotuvė nanomarket.lt , kuri kreipėsi į mus su prašymu dėl tinklapio optimizavimo ( vidinio seo ).

Atlikus vidinę optimizaciją, srautas padidėjo 35%

Ilgametis lyderis kubilų gamyboje po tinklapio atnaujinimo kreipėsi pagalbos dėl tinklapio optimizacijos bei išorinio seo. Kadangi klientas prekyba užsiima Voketijoje, teko isigilinti į kitos kultūros mąstyseną bei jų pirkimo subtilybes. Taip pat buvo suteiktos rekomendacijos dėl AdWords bei Facebook reklamos.

Organiško srauto prieaugis: 160%

SUPIRKIMAS.NET

Seniai gyvuojantis tinklapis supirkimas.net kreipėsi į mus pagalbos dėl didesnių konversijų, naudojant AdWords reklamą nebuvo pasiektas norimas tikslas. Todėl pertvarkėme ir palengvinome tinklapį, sutvarkėme ir vidinį seo.

Konversija padidėjo: 68%
Organinis srautas padidėjo: 60%

Esame laimingi!

Maksas

AČIŪ, kad sutvarkėte tinklapį. Po jūsų atliktų darbų, mokami pinigai adwords specialistui yra pilnavertiškai išnaudojami. Gauname daug daugiau užklausų.

Maksas – Supirkimas

Vilma

Labai ačiū SeoGuru komandai už puikiai atliktą darbą. Rezultatai pasijautė iškarto. Tai ne pirmas mano verslas, todėl turiu su kuo palyginti. Tikrai rekomenduoju.

Vilma – SavasStilius

Haroldas

Per maždaug 2-3 mėnesius iškėlė į pirmą google puslapį, atsakinėjo net ne darbo valandom į rupimus klausimus, padėjo paruošti reklamos kompanijas facebooke bei suteikė idėjų apie produkto video reklamas, esu patenkintas. Paslaugu kokybė ir kaina atitinka realybę. Ypatingai ačiū Andriui.

Haroldas – ColorUp

Arūnas

Vienareikšmiškai rekomenduoju šiuos jaunuolius, puikiai išmano savo darbą. Kai kiti purtė galvas arba užsiprašydavo neadekvačią kainą ir nesugebėdavo paaiškinti už ką, šie jaunuoliai iškarto informavo apie esamą situaciją, ima padorią kainą, padaro tai, ką prižada. Rekomenduoju ir tikiuosi dirbsim dar ilgai! 

Arunas HotTubTeam

Mūsų Klientai bei partneriai

SUPIRKIMAS.NET

logo-supirkejubaze
Not found