Rinkodaros paslaugos - SEO GURU
Kas gi yra ta rinkodara?
Pardavimo strategijos organizavimas ir vykdymas. Seoguru komanda jums padės: Optimizuoti darbus; Sukurti tinkamą reklamos kampaniją, kuri jums padės padidinti savo pardavimus; Išlaikyti jau esamus klientus.
Mes rinkodarą suprantam kitaip!

Mūsų vizija yra sukurti tokią rinkodaros kampaniją, kurios dėka apie jus žinotų visi potencialūs klientai. Mes tikime, kad jūsų verslo sėkmė priklauso nuo teisingai priimamų sprendimų!

Naudojame populiariausius paieškų variklius!

 

Šiais laikais žmonės perpildyti reklamos ir nereikalingos informacijos. Juos erzina brukama prievartinė reklama televizijoje ar internete, todėl labai svarbu reklamą rodyti tik tam tikrais kanalais, atsižvelgiant į nišą, kurioje dirbate bei verslo formą. Svarbu kliento nesudirginti, nes tokiu atveju jūs jį galite prarasti. Tai ir yra dažnai pasitaikanti klaida reklamų strategijose.

Google reklama, SEO ar AdWords?

Google reklama mūsų manymu yra pati efektyviausia produktų pardavime. Čia mes pasiekiam klientą, kuris domisi, ar nori pirkti produktą, ar paslaugą. Jeigu jūsų nėra google –  jūsų nėra išvis! Tačiau čia reikėtų teisingai suprasti investuojamus pinigus. Pvz: Rinkos tyrimas sako, kad adwords daugiau linkę spausti vyresnio amžiaus vyrai ir moterys, o jaunesnė auditorija visgi praleižia šiuos skelbimus.

Greitas Meniu

SEO

FACEBOOK

ADWORDS

YOUTUBE

Įkūrėte naują verslą?

 

Tačiau apie Jus dar niekas nežino, internete esate nematomi. O galbūt jau ne vienerius metus sėkmingai vystote verslą, bet jam trūksta pastovių klientų srauto? Norite reklamuotis internete, tačiau nežinote nuo ko pradėt? Nesijaudinkite, SEO guru specialistai padės įgyvendinti Jūsų reklamavimosi internete tikslus! Reklama internete – tai labai veiksminga priemonė, norint pritraukti daugiau klientų ir susilaukti jų susidomėjimo įmonės teikiamomis paslaugomis. Viena iš svarbiausių internetinės reklamos užduočių – pasiekti kuo platesnę auditoriją. Jos pagalba Jūs kuriate savo prekinio ženklo įvaizdį, komunikuojate su potencialiais vartotojais, o svarbiausia – įtikinate juos užsisakyti būtent Jūsų paslaugas, pirkti produktus. Lyginant su tradiciniais marketingo sprendimais, reklama internete yra kur kas sparčiau kuriama bei pateikiama potencialiems verslo klientams. Ji leidžia tiksliai sužinoti, kokių rezultatų pasiekėte per tam tikrą nustatytą laikotarpį, tad investicijų grąža visuomet yra lengvai pamatuojama. Internetinės reklamos sprendimai didina klientų lojalumą bei užtikrina nuolatinius lankytojų srautus, taip pat suteikia galimybę greičiau suformuoti arba pakeisti Jūsų verslo įvaizdį. Tai efektyvi priemonė, norintiems įgauti didesnį konkurencinį pranašumą. Galime Jums pasiūlyti šiuos reklamos internete tipus:

Facebook reklama

Tai puiki galimybė reklamuotis internetu siekiant ilgalaikių tikslų. Pagrindinis šio pobūdžio reklamos uždavinys – didinti vartotojų, sekančių Jūsų paskyrą, ratą. Kuo daugiau vartotojų Jus seka – tuo daugiau žmonių pamato pristatomas naujienas, pasiūlymus bei paslaugas, tuo didesnę naudą turite Jūs. Facebook reklama yra šiuolaikiškas būdas sudominti žmones! Deja, viskas yra gerokai sudėtingiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Socialinis tinklas Facebook, siekdamas atrinkti tik dėmesio vertus pasiūlymus, įvedė „Edgerank“ algoritmą, dėl kurio Jūsų pranešimus pamato tik maža dalis suburtos tikslinės auditorijos. Ką daryti, jog apie Jus išgirstų ir kiti? Šioje vietoje neapseisite be gero specialisto, kuris išmano visas reklamos Facebook tinkle subtilybes.

Google AdWords reklama

AdWords yra plačiausiai naudojama bei efektyviausia banerinės-tekstinės reklamavimosi forma. Tai reklaminiai skelbimai, talpinami Google paieškos rezultatų puslapyje. Ši sistema atveda didžiausius suinteresuotų bei nusiteikusių pirkti vartotojų srautus. Didžiulis AdWords reklamų privalumas yra tas, jog tai nėra labai brangu, todėl investuodami nedidelę sumą Jūs galite pasiekti aukštų rezultatų. Tai reklamos būdas, kuomet mokama už paspaudimus ant Jūsų reklaminio skelbimo, esančio Google paieškoje. Nesusidūrus su AdWords sistema iš arčiau ar neturint tam tikrų specifinių žinių, sukurti tinkamą bei efektingą reklamą yra labai sudėtinga. Tad Jums reikėtų kreiptis į šioje srityje gerai nusimanančius specialistus – SEO guru komandą.

Youtube reklama

Turite puikų, įmonę reprezentuojantį reklaminį vaizdo klipą? Pasistengsime, kad jis būtų pamatytas potencialių klientų Youtube reklamos pagalba. Reklaminiai vaizdo įrašai būna rodomi prieš vaizdo turinį YouTube svetainėje, pačiame vaizdo turinyje arba šalia jo. Šis reklamavosi būdas be galo efektyvus, leidžiantis pasiekti daug besidominčių vartotojų. Už šio pobūdžio reklamą reikia mokėti tik tuomet, kai vartotojas tikrai susidomi Jūsų reklama.

SEO

Interneto svetainių optimizacija paieškos sistemoms yra viena efektyviausių reklamos priemonių internete. Jei Jūsų prekės ar paslaugos specifika potencialiems klientams jau yra pažįstama ir Google paieškos sistemoje jie nuolat ieško informacijos apie Jus, sulaukiate įvairiausių užklausų, tuomet vidinė ir išorinė SEO optimizacija kaip tik Jums! Tai svetainės informacinio turinio ir programinio kodo pertvarkymas, nuorodų tinklo kūrimas, profesionalus optimizavimas paieškos sistemos algoritmams.

Kuri konkrečiai reklamos internete rūšis geriausiai suveiks Jūsų atveju, priklauso nuo produkto, kurį parduodate, tiekiamos paslaugos rinkos bei daugelio kitų kriterijų. Bet kokiu atveju, gera žinia ta, kad Jums daugiau nebereikės klaidžioti ieškant optimaliausių sprendimų – pakanka išbandyti šias 4 SEO guru siūlomas reklamos internetu rūšis.

Seo Guru
Not found