DIZAINAS - JŪSŲ ĮMONĖS DRABUŽIS | SEO GURU

Grafinis dizainas tai nėra tiesiog gražus vaizdas, kuriame panaudojami naujausi kompiuteriniai efektai. Tai patrauklus vizualinio turinio pateikimas pasitelkiant įvairias menines bei technines priemones. Jis skirtas tam tikros komunikacinės žinutės perdavimui. Todėl prieš bet kokius dizaino darbus, būtina suprasti, kokią žinutę norite perduoti. Tuomet kartu galėsime suformuoti aiškią idėją, kuri mūsų grafikos dizainerių rankose taps patraukliu vaizdu, skirtu Jūsų tikslinei auditorijai. SEO guru komanda kuria tinklapių dizainą, logotipus, firminį stilių. Atliekame visus maketavimo darbus. Unikalus, dėmesį patraukiantis dizainas – garantuotas! Kiekvienas verslas suduria su dizaino reikalingumu. Deja, ne kiekvienas į tai žiūri pakankamai rimtai. Kai dizainas bei įvairūs vizualiniai sprendimai atliekami „iš reikalo“ – gaunamas prastas rezultatas, kuris gali turėti neigiamos įtakos Jūsų verslo įvaizdžiui. Nerizikuokite! Kiekvienam reikia profesionalaus logotipo – kompanijos „veido“, taip pat efektingos interneto svetainės – parduodančios Jūsų prekes ar paslaugas, originalių vizitinių kortelių – patraukiančių būsimų klientų ar verslo partnerių dėmesį. Stiprus, vientisas ir kryptingas firminis stilius padės išsiskirti iš konkurentų ir tinkamai reprezentuos Jus potencialiems klientams.

Svetainės dizainas

Galima drąsiai teigti, kad verslo srityje prekinio ženklo įvaizdis yra bene svarbiausias sėkmės aspektas. Originalūs vizualiniai sprendimai suteikia pirmąjį įspūdį apie Jūsų verslą. Lygiai taip pat pasirinktas patrauklus tinklapio dizainas traukia potencialaus kliento akį. Juk nepatogus išdėstymas, sunkus teksto matomumas nesukels noro apsilankyti tame pačiame tinklapyje dar kartą. Prastas dizainas neteiks noro žmogui naršyti Jūsų tinklapyje ir domėtis paslaugomis, kurias teikiate, todėl unikaliems dizaino sprendimams reikėtų skirti ypatingai daug dėmesio. Mes galime sukurti įmonės tinklapiui tokį dizainą, kuris klientui būtų patrauklus akiai bei patogus naršyti!

Logotipas

Logotipas sukuria pirminį įmonės įvaizdį, tai viso būsimo firminio stiliaus ašis. Logotipo kūrimas yra atsakingas darbas, nes pagal sukurtą logotipą klientas galės atpažinti savo mėgstamą įmonę, jos prekes. Logotipas turi būti originalus, lengvai pastebimas, suprantamas ir įsimenamas. Todėl kuriant logotipus visuomet stengiamės viską atlikti nepriekaištingai. Kiekvienas verslas yra unikalus, tad toks turėtų būti ir logotipas. Nors verslo sėkmė priklauso ne vien nuo gero logotipo, bet būtent jis turi didelės įtakos tolimesniam brendo vystymui ir identiteto

Vizitinės kortelės

Jei Jums reikia profesionaliai atrodančios vizitinės kortelės – visuomet pasiūlysime tinkamiausią sprendimą! Savo įmonės įvaizdį reprezentuokite įteikdami klientui ar verslo partneriui išskirtinio dizaino vizitinę kortelę. Vizitinėje kortelėje yra išdėstoma trumpa informacija apie Jus ir Jūsų įmonės teikiamas paslaugas. Vizitinė kortelė turi būti išvaizdi bei informatyvi tam, kad patrauktų potencialaus kliento akį. Galime pasiūlyti įvairias skirtingų stilių, teksto šriftų, spalvinės gamos variacijas bei išdėstymą.

Individualūs užsakymai

Priimami tiek tinklapių kūrimo, tiek individualūs grafinio dizaino užsakymai. SEO guru specialistai gali atlikti darbus pagal Jūsų pageidavimus per optimalų laiką. Originalus dizainas – tai kelias į sėkmę!

dumai

Užpildyk formą ir gauk geriausią pasiūlymą savo verslui

PORTFOLIO

logotipo kurimas
lovis logotipo kurimas
ievos klinikos logotipas
Not found